Charity Golf Tour Modrý hroch 2008

Hroch s Ondřejem Bankem pomáhají poraněným dětem
Brněnský Nadační fond Modrý hroch pořádá letos charitativní golfovou tour na pomoc poraněným dětem s názvem CHARITY GOLF TOUR MODRÝ HROCH 2008 pod záštitou senátora Richarda Svobody.
Svou činností usiluje nadační fond především o zlepšení léčebně preventivní péče o poraněné děti, doplnění vybavení traumatologických center, zpříjemnění prostředí v době ústavní léčby a o podporu výzkumu v oblasti prevence dětských úrazů. Získané finanční prostředky z golfové tour budou použity na nákup lineárních dávkovačů na léky a k vybudování pokojů pro společnou hospitalizaci rodičů s dětmi.
Celkový finanční výtěžek charitativní tour bude zveřejněn v rámci druhého turnaje na golfovém hřišti Austerlitz Golf Resort ve Slavkově u Brna v neděli 12. října.
Patronem tour se stal reprezentant České republiky v alpském lyžování Ondřej Bank, který uvedl: "Sám jsem byl již několikrát zraněn, takže si uvědomuju, že být zdravý je to úplně nejdůležitější a že je to přednější než úspěchy ve sportu. Proto jsem rád, že toto své přesvědčení můžu vyjádřit právě prostřednictvím této akce s Modrým hrochem."
První charitativní turnaj proběhl v neděli 22.června 2008 na golfovém hřišti Sokrates Golf & Country Club v Kořenci u Boskovic, které se tak stalo jedním z hlavním partnerů celé akce.
Turnaje se zúčastnilo více než 60 hráčů a horké letní počasí prověřilo na tomto zajímavém hřišti, umístěném v blízkosti Moravského krasu, opravdu důkladně jejich schopnosti. Nejdůležitější však nebyl počet dobře odpálených golfových míčků, ale motto celé tour: „ Hrajte golf s hrochem a pomůžete dětem.“
Pro nehráče byla připravena golfová akademie, která měla velký úspěch a především děti se snažily o co nejlepší odpaly až do pozdních odpoledních hodin.
Slavnostního vyhlašování byl přítomen také přednosta Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno Prof. Petr Gál, který se také osobně turnaje zúčastnil a v závěru poděkoval všem sponzorům a partnerům golfové tour.
Ondřej Bank si mohl po odehraném turnaji odpočinout jen na malou chvíli, protože ho čekalo předávání cen vítězům turnaje ve dvou kategoriích i v rámci golfové akademie. Zajímavostí bylo vyhlášení nejlepší ženy turnaje, která obdržela luxusní hodinky značky Tissot.
Celkem podpořilo tuto charitativní golfovou tour finančním darem 18 společností a věcnou pomocí více než 20 firem a společností.

Pomoci mužete také odesláním DÁRCOVSKÉ SMS ve tvaru, který si sami zvolíte:
DMS STOPURAZUM 30, DMS STOPURAZUM 60, DMS STOPURAZUM 90
na číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Pokud pošlete DMS ve tvaru DMS TRV STOPURAZUM 30, DMS TRV STOPURAZUM 60,
DMS TRV STOPURAZUM 90, pak Vám částka 30, 60 nebo 90 Kč bude odečtena automaticky každý měsíc.
Více na www.darcovskasms.cz

DMS banner