HROŠÍ SPORTOVNÍ PARÁDA v Kroměříži 11.12.2021

Vážení přátelé,

Nadační fond MODRÝ HROCH plánoval společně se Sportcentrem PARÁDA v Kroměříži, uspořádat 11. prosince 2021 charitativní sportovní den. Cílem této akce byla podpora sportu dětí i dospělých. Veškerá sportoviště měla sloužit veřejnosti po celý den, vrcholem akce měl být turnaj registrovaných týmů.

Výtěžek charitativního sportování v SC Paráda měl být věnován 13leté Aničce z Kroměříže s těžkou mozkovou obrnou a závažným mentálním postižením. 

Vyhlášená vládní omezení na konci listopadu omezila možnost setkávání lidí, sportovní den jsme tedy zrušili. Věříme, že příští rok to dáme :)

Pro rodiče, kteří se starají o těžce nemocnou Aničku, to byla možnost pomoci. Proto pro ně pokračujeme alespoň ve sbírce a moc děkujeme, že se k nám připojíte. 

Ve Zlínském kraji měla být HROŠÍ SPORTOVNÍ PARÁDA naší první pilotní akcí zaměřenou na podporu sportu a pro tento účel byl zřízen také transparentní účet č. 301547624/0300, na který můžete zasílat své příspěvky, pokud Aničce a jejím rodičům můžete pomoci.

Veškerý finanční výtěžek bude předán do konce roku rodičům Aničky na její konkrétní podporu a informace o předání daru postoupíme sdělovacím prostředkům.

Moc vám děkujeme za podporu.

HROŠÍ SPORTOVNÍ PARÁDA_11122021_pozvánka FINAL-page-001