Charitativní závod MODRÝ HROCH NA DRAČÍ LODI 2021

Nadační fond Modrý hroch uspořádal 6. ročník se společností Torrsen Sports, která je velkorysým partnerem od počátku této akce. Fond podporuje již 16 let především děti po těžkých úrazech a děti s těžkým fyzickým handicapem v rámci celé ČR.

Startovné zaplatilo 12 posádek a celkem se zúčastnilo závodů 11 posádek malých dračích lodí (10 pádlujících + bubeník). Součástí dne byly i závody v přetahováním lanem, které probíhaly pro absolvování jednotlivých rozjížděk a započítávaly se do celkových výsledků. Jízdu v dračí lodi a přetahování lanem si vyzkoušely i děti závodníků, které si bojovností a vytrvalostí nezadaly s dospělými.

Na stánku Modrého hrocha si mohli závodníci i návštěvníci zakoupit hroší výrobky chráněných dílen, prezentovala se činnost fondu, zaměření na protiúrazovou prevenci a dlouholetá spolupráce se statutárním městem Brnem. 

Skvělou atmosféru závodního dne doplnila ochutnávka vín Rodinného vinařství Jedlička Bořetice a.s. a skvělé pivo Pivovaru Ogar z Kunčic pod Ondřejníkem. 

Díky podpoře města Brna, startovnému, tombole a prodejem hrošíku bylo získáno neuvěřitelných 246 700 Kč!

Finanční výtěžek směřoval cíleně na podporu 12leté Verunky s DMO (proplacení speciálního vozíku, pojízdné židle na schodiště a speciálních rehabilitací) a 18letého Dana s těžkým fyzickým postižením na hrazení speciálních rehabilitací. 

DL přetahování
DL posádky
DL hrošík v lanech
DL přehrada s lodí
DL poháry
DL posadky 2
DL posadky 3
DL posadky 4
DL posádky 6
DL posádky 7
DL posádky 8
DL posádky 10
DL příprava bubeníka 2021
DL medaile
DL nalodění 2021
DL vítězná posádka 2
DL vítězná posádka 3
DL vítězná posádka
MH maňásek na pádle 2021
DL poháry
DL stánek
DL vítězové
MODRÝ HROCH NA DRAČÍ LODI 2021_závěrečná zpráva-page-002
DL titulka