Aukce – Vánoce 2020

Golfová kšiltovka s podpisem Ondřeje Liesera (podpora 6letého Tobiáška)

Limitovaná golfová kšiltovka Nadačního fondu Modrý hroch s podpisem českého golfisty ONDŘEJE LIESERA vítěze finálového turnaje Challenge Tour (22.11.2020, Palma de Mallorca). Ondřej Lieser vyhrál jako první Čech turnaj na Challenge Tour. Kšiltovku podepsal a věnoval pro Modrého hrocha na UNIQA Czech PGA Austerlitz&Gofl Trophy 2015.

Aukce je určena pro 6letého Tobiáška, který má Westův syndrom (druhá nejtěžší forma epilepsie) a Polymikrogyrii (mnoho mozkových závitů). Aukcí přispějeme na speciální neurorehabilitace na klinice ARCADA, které mají velký vliv na jeho mentální i pohybové zlepšení.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce probíhá na aukro.cz až do pondělí 21.12.2020, 19:00

jít na aukci
ONDŘEJ LIESER golf

Golfová kšiltovka s podpisem Alana Babického (podpora 4letého Kubíka)

Limitovaná golfová kšiltovka Nadačního fondu Modrý hroch s podpisem bývalého českého golfisty ALANA BABICKÉHO. Jako amatérský i profesionální golfista dosáhl řady úspěchů (v roce 2018 získal Pohár národů ve Francii, vyhrál slovenskou soutěž 100 rokov golfu a mezi amatéry ovládl Mistrovství světa v Thajsku). Kšiltovku podepsal a věnoval pro Modrého hrocha na UNIQA Czech PGA Austerlitz&Gofl Trophy 2015.

Aukce je určena pro 4letého Kubíka, který prodělal ve třech měsících těžkou mozkovou příhodu s masivním krvácením a byl 8 dní v umělém spánku. Kubíkovi odumřela velká část mozkových buněk a trpí epilepsií, hypotonií, centrální poruchou zraku, levostrannou parézou. Nechodí, nemluví a je odkázaný na 24hodinovou péči rodičů. Kubíkovi přispějeme na intenzivní rehabilitace pohybového aparátu.

Aukce probíhá na aukro.cz až do pondělí 21.12.2020, 19:10

ALAN BABICKÝ golfová čepice

Závodní lyžařská bunda a rukavice Ondřeje Banka (podpora 3leté Nikolky)

Závodní lyžařská bunda a rukavice bývalého českého alpského lyžaře ONDŘEJE BANKA z Mistrovství světa ve Schladmingu v roce 2013 (11. místo v super kombinaci). Získal 3.místo v superkombinaci SP ve Beaver Creeku a 3.místo v Kitzbühelu. Věnoval Ondřej Bank na podporu dětí a Nadačního fondu Modrý hroch.

Aukce je určená pro 3letou Nikolku po dětské mozkové obrně. Teprve ve dvou letech si díky speciálním rehabilitacím dokázala sednout na paty a opřít se o ruce. Nikolce velmi pomáhá pravidelné intenzivní cvičení ve specializovaném centru ARCADA. Aukcí přispějeme na speciální neurorehabilitace přispívající ke zlepšení celkové motoriky.