aukce-vanoce-2020

Aukce – Vánoce 2020

Golfová kšiltovka s podpisem Ondřeje Liesera (podpora 6letého Tobiáška)

ONDŘEJ LIESER podpis kšiltovky
ONDŘEJ LIESER podpis kšiltovky

Limitovaná golfová kšiltovka Nadačního fondu Modrý hroch s podpisem českého golfisty ONDŘEJE LIESERA vítěze finálového turnaje Challenge Tour (22.11.2020, Palma de Mallorca). Ondřej Lieser vyhrál jako první Čech turnaj na Challenge Tour. Kšiltovku podepsal a věnoval pro Modrého hrocha na UNIQA Czech PGA Austerlitz&Gofl Trophy 2015.

Aukce je určena pro 6letého Tobiáška, který má Westův syndrom (druhá nejtěžší forma epilepsie) a Polymikrogyrii (mnoho mozkových závitů). Aukcí přispějeme na speciální neurorehabilitace na klinice ARCADA, které mají velký vliv na jeho mentální i pohybové zlepšení.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce probíhá na aukro.cz až do pondělí 21.12.2020, 19:00

jít na aukci
ONDŘEJ LIESER golf

Golfová kšiltovka s podpisem Alana Babického (podpora 4letého Kubíka)

Limitovaná golfová kšiltovka Nadačního fondu Modrý hroch s podpisem bývalého českého golfisty ALANA BABICKÉHO. Jako amatérský i profesionální golfista dosáhl řady úspěchů (v roce 2018 získal Pohár národů ve Francii, vyhrál slovenskou soutěž 100 rokov golfu a mezi amatéry ovládl Mistrovství světa v Thajsku). Kšiltovku podepsal a věnoval pro Modrého hrocha na UNIQA Czech PGA Austerlitz&Gofl Trophy 2015.

Aukce je určena pro 4letého Kubíka, který prodělal ve třech měsících těžkou mozkovou příhodu s masivním krvácením a byl 8 dní v umělém spánku. Kubíkovi odumřela velká část mozkových buněk a trpí epilepsií, hypotonií, centrální poruchou zraku, levostrannou parézou. Nechodí, nemluví a je odkázaný na 24hodinovou péči rodičů. Kubíkovi přispějeme na intenzivní rehabilitace pohybového aparátu.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce probíhá na aukro.cz až do pondělí 21.12.2020, 19:10

jít na aukci
ALAN BABICKÝ golfová čepice

Závodní lyžařská bunda a rukavice Ondřeje Banka (podpora 3leté Nikolky)

Závodní lyžařská bunda a rukavice bývalého českého alpského lyžaře ONDŘEJE BANKA z Mistrovství světa ve Schladmingu v roce 2013 (11. místo v super kombinaci). Získal 3.místo v superkombinaci SP ve Beaver Creeku a 3.místo v Kitzbühelu. Věnoval Ondřej Bank na podporu dětí a Nadačního fondu Modrý hroch.

Aukce je určená pro 3letou Nikolku po dětské mozkové obrně. Teprve ve dvou letech si díky speciálním rehabilitacím dokázala sednout na paty a opřít se o ruce. Nikolce velmi pomáhá pravidelné intenzivní cvičení ve specializovaném centru ARCADA. Aukcí přispějeme na speciální neurorehabilitace přispívající ke zlepšení celkové motoriky.

Aukce se připravuje

ONDŘEJ BANK bunda_rukavice

Tretry a závodní číslo oštěpařky Báry Špotákové (podpora 7leté Aničky)

Aukce byla určená pro 7letou Aničku postiženou spastickou kvadruplegickou mozkovou obrnou. Nemluví, nechodí, má skoliózu, sama se nenají. Rodiče s Aničkou pravidelně cvičí, plavou, chodí na hipoterapii a fyzioterapie. Aukcí se přispělo na speciální rehabilitační pomůcky a na podporu logopedické terapie.

Aukce již proběhla.

Vydraženo za 12 000 Kč

Děkujeme

tretry bara spotakova

Pomoci mužete také odesláním DÁRCOVSKÉ SMS ve tvaru, který si sami zvolíte:
DMS STOPURAZUM 30, DMS STOPURAZUM 60, DMS STOPURAZUM 90
na číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Pokud pošlete DMS ve tvaru DMS TRV STOPURAZUM 30, DMS TRV STOPURAZUM 60,
DMS TRV STOPURAZUM 90, pak Vám částka 30, 60 nebo 90 Kč bude odečtena automaticky každý měsíc.
Více na www.darcovskasms.cz

DMS banner