O Agátce

Jak jsme pomohli

Opožděný psychomotorický vývoj a hypotoni, s  těmito projevy je 5 dětí na světě – vzácná nemoc, kdy je nutné pravidelné cvičení.
Můžeme jí společně pomoci a přispět na specializované neurorehabilitace ve specializovaném ARCADA Neuromedical Centru Hranice, které umožní Agátce zvládnout ve 4 letech své první krůčky.

Příběh o Agátce

Agátce byly 20. listopadu 2021 4 roky. Přesto že má vzácnou genetickou mutací de novum, která se projevuje velmi opožděný psycho motorický vývojem, je veselá a šťastná. Má opožděný psychomotirický vývoj. Agátka se moc snaží a CHCE.... CHCE se postavit na nožičky a jednou sama chodit...CHCE říct slovíčko máma.... CHCE být součástí všeho kolem. Občas ji trápí dýchací potíže... Bývá dost nemocná... Pravidelně inhaluje, nosí brýlky a okluzor. Také už strávila pár dnů ve školce a zvyká si na kolektiv a děti. Pravidelně absolvuje rehabilitace v centru ARCADA a díky naší úžasné a empatické fyzioterapeutce Adrianě dělá velké pokroky, za což jí patří obrovský dík!  Moc děkujeme za jakoukoliv podporu.

Rodiče Agátky

Agátka 1
agátka
Agátka