O Janískovi

Jak jsme společně pomohli

MODRÝ HROCH zakoupil Janískovi lehkou přenosnou sedačku GoTo, která poskytuje potřebnou úlevu od tlaku spolu s potřebnou posturální oporou a podporou pánve. 

Příběh o Janískovi

Janis trpí těžkým psychomotorickým postižením a epilepsii. Přestože má Janis často záchvaty a potřebuje speciální péči, je to veselé a šťastné dítě. Jeho rodiče se snaží mu poskytnout co nejlepší podmínky pro jeho rozvoj. Janis pravidelně navštěvuje rehabilitace, ergoterapii a cvičení dle Feldenkraise, které mu pomáhají uvolnit svalové napětí, zlepšit spánek a psychiku. Janis je šťastné dítě, které miluje hudbu, zvířata a hraní si s hračkami. Jeho úsměv je pro nás největší odměnou. Také rád uchopuje předměty a zkoumá je. Problém byla vhodná židlička, běžná je pro něj moc vzpřímená a zvyšuje jeho spasticitu. 

 „Po velmi dlouhém hledání se nám podařilo najít sedátko Firefly, které splňuje naše požadavky - sed s možností polohování, Janísek uvolněný. A navíc je možno toto sedátko libovolně přenášet ve složeném stavu, což je obrovská výhoda především při přejíždění do lázní a další rehabilitační pobyty, které pravidelně zařazujeme.“

Maminka Janíska

Janys 1.jpg
Janys 2.jpg
Janys 3.jpg