CHARITY GOLF TOUR MODRÝ HROCH 2009 – Čeladná

Charity golf tour Modrý hroch 2009 je název charitativní akce, kterou pořádá Nadační fond Modrý hroch na pomoc poraněným dětem. Myšlenku celé golfové tour: „Hrajte golf s hrochem a pomůžete dětem“ podpoří i letos osobně patron tour reprezentant České republiky v alpském lyžování Ondřej Bank.
V loňském roce proběhl 1. ročník Charity golf tour Modrý hroch a jejími generálními partnery se stala golfová hřiště Sokrates Golf & Country Club a golfové hřiště Austerlitz Golf Resort. Finančním darem podpořilo dětskou traumatologii celkem 18 společností a právě díky nim se podařilo vybrat téměř 700 tisíc korun, za které byly zakoupeny přístroje na zlepšení léčby dětských pacientů Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.
 
Letošní 2. ročník s názvem CHARITY GOLF TOUR MODRÝ HROCH 2009 je sérií již tří turnajů na hřištích Sokrates Golf & Country Club, Prosper Golf Resort Čeladná a na golfovém hřišti Austerlitz Golf Resort. Novým partnerem této charitativní akce se tedy stalo pro letošní rok hřiště Prosper Golf Resort Čeladná, kde proběhne na konci července  nejprestižnější evropská golfová série European PGA Tour.
 
Druhý turnaj proběhl v úterý 9. června 2009 na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná na severovýchodě České republiky. Toto hřiště je uváděno v pořadí jako první nejobtížnější domácí hřiště dle SR a proběhne zde v rámci nejprestižnější golfové séri European PGA Tour Silesia Open 2009. Jistě i tento fakt byl pro všechny milovníky golfu a především hráče charitativní tour velmi motivující, a tak se na drivingu se objevovali golfisté již v ranních hodinách. Celkem se turnaje zúčastnilo 79 hráčů, kteří si mohli zahrát na tomto krásném a zajímavém hřišti a i přes méně příznivou předpověď bylo nakonec odměnou příjemné slunečné počasí. Menší starosti dělal hráčům snad jen silnější vítr, ale i s touto překážkou se všichni vyrovnali a po skončení turnaje byla znát spokojenost ze hry.
První tři hráči z každé kategorie, vítězové vložených soutěží, nejlepší žena a nejlepší „firemní flajt“ si odnesli poháry i věcné ceny, které jim osobně předal předseda správní rady Nadačního fondu Modrý hroch Mgr. Radovan Vrbka. Po skončení zároveň všechny pozval na závěrečný třetí turnaj charitativní tour pro Modrého hrocha, který se uskuteční v neděli 18. října 2009 na hřišti Austerlitz Golf Resort.

Pomoci mužete také odesláním DÁRCOVSKÉ SMS ve tvaru, který si sami zvolíte:
DMS STOPURAZUM 30, DMS STOPURAZUM 60, DMS STOPURAZUM 90
na číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Pokud pošlete DMS ve tvaru DMS TRV STOPURAZUM 30, DMS TRV STOPURAZUM 60,
DMS TRV STOPURAZUM 90, pak Vám částka 30, 60 nebo 90 Kč bude odečtena automaticky každý měsíc.
Více na www.darcovskasms.cz

DMS banner