Charity golf tour Modrý hroch 2010

První turnaj pro dětskou traumatologii se konal začátkem května v kořeneckého Sokrates Golf & Country Clubu. Více než 80 hráčů a pozvaní hosté,si užívaly krásný den na drivingu pod vedením zkušených profesionálů a golfovou akademii ukončili závěrečnými soutěžemi v patování.
V rámci Kořeneckého turnaje byla vydražena podepsaná hokejka od Patrika Eliáše za 7 000 Kč a byla zahájena dražba olympijského oblečení Ondřeje Banka z Vancouveru. V červnu proběhl druhý turnaj na golfovém hřišti Prosper Golf Resort Čeladná s účastí téměř 90 hráčů. Nádherné slunečné počasí provázelo hru na obtížném hřišti umístěného v nádherné krajině Beskyd. Vítěze jednotlivých kategorií a vložených soutěží oceňoval opět patron tour Ondřej Bank, který zároveň předal zástupcům Nadačního fondu Modrý hroch šek v hodnotě 21 500 Kč za získané body v rámci závodů světového poháru. Na začátku lyžařské sezóny se rozhodli reprezentanti Kryštof Krýzl, Ondřej Bank a Filip Trejbal podpořit dětskou traumatologii osobním příspěvkem ve výši 100 Kč za každý získaný bod. Třetí závěrečný turnaj CHARITY GOLF TOUR MODRÝ HROCH 2010 se uskutečnil v neděli 10. října 2010 na golfovém hřiští Austerlitz Golf Resort ve Slavkově u Brna. Golfové akademie se tentokrát zúčastnilo více než 20 dětí a dospělých, kteří si po dopolední výuce mohli vyzkoušet svou hru v Zámeckém parku Slavkovského zámku. Po skončení turnaje byli nejdříve vyhlášeni vítězové golfové akademie a ukončena dražba olympijského oblečení Ondřeje Banka, které bylo vydraženo za 21 000 Kč. Poté byli oceněni nejlepší hráči jednotlivých kategorií, vítězové vložených soutěží, nejlepší žena, firemní flajt a závěrem byl také oceněn nejlepší hráč celé tour. V závěru poděkoval všem sponzorům a partnerům celé tour Ondřej Bank a zveřejnil celkovou částku získanou v roce 2010.
Finanční výtěžek CHARITY GOLF TOUR MODRÝ HROCH 2010 činil za tento rok téměř 700 000 Kč a bude věnovaný dětské traumatologii v Brně na zlepšení léčby zraněných dětí a realizaci preventivních protiúrazových programů.
Letošní golfovou tour Modrého hrocha podpořilo finančně 15 společností a 7 jednotlivců, věcnou pomocí přispělo 22 společností. Generálními partnery se stala golfová hřiště Sokrates Golf & Country Club, Prosper Golf Resort Čeladná a hřiště Austerlitz Golf Resort ve Slavkově u Brna.