Nabídka pro děti a rodiče - "S Modrým hrochem bez úrazů"

Dobrý den,

jménem Nadačního fondu Modrý hroch bychom Vám rádi nabídli možnost přednášky a kontroly Vašeho dětského centra zaměřené na prevenci úrazů dětí předškolního věku v neškolských zařízení (mateřská centra, soukromé školky apod.).

Nadační fond Modrý hroch působí již 10 let v oblasti prevence dětských úrazů a zkvalitnění péče o dětské pacienty po úrazec od roku 2005. V letošním roce 2015 jsme získali grant z Norských fondů pro Projekt s názvem: CZ.11/MGS/067 S Modrým hrochem bez úrazu. Na projektu spolupracujeme s Norským partnerem: Norwegian Safety Forum. V rámci tohoto projektu nabízíme bezplatnou službu neškolským zařízením.

Služba obsahuje:

1. Loutkové představení - 45min. zaměřené na prevenci úrazů dětí předškolního věku. K tomu dodáme pracovní list, omalovánky i tematicky zaměřenou hru na procvičení znalostí z představení.

2. Přednášku pro rodiče cca 45 min. zaměřenou na prevenci úrazů dětí ve věku 0-7 let, v domácnosti, na ulici, brožuru cca 10 stránek

3. Kontrolu vašeho zařízení pro děti z pohledu vyhledávání rizikových míst v budově i na hřišti

Program bude probíhat od září 2015 do dubna 2016. V případě zájmu o naši službu, lze i jen část (například bez přednášky pro rodiče), kontaktujte prosím co nejdříve naši projektovou manažerku Mgr. Miroslavu Seroiszkovou.

Na základě Vaší závazné objednávky Vám vysvětlí manažerka projektu další postup naší spolupráce. Počet vybraných nestátních zařízení pro tento projekt je početně omezen! Předem děkujeme za Vaši zprávu a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci. 

Kontakt:

projektová manažerka Mgr.Miroslava Seroiszková E-mail: misase@seznam.cz tel:+ 420 602 930 313

3-IMG_0112